בחזרה ל: ראשי

שירותי המשרד

אנו רוצים להרוויח! משכך, הרי שאנו נדרשים להכיר היטב את כל הצדדים הכלכליים של העסק, שכן הוא בסיס ההבנה של הרווח. והצדדים כל כך רבים ומגוונים הם... ולנו לא תמיד יש את הזמן, ולא את המקצועיות הנדרשת לניהול המרובד הזה, לניתוחי המידע, לזיהוי האנומליות, לבנית התזרים, לתוכנית הרכש ועד לבחון את תוצאות החודש האחרון....      

 • ניהול כספים (CFO)

  כל עסק חייב במנהל כספים, הדבר בא לידי ביטוי בצורה מהותית מאוד בכלל היבטי הכלכלה וכמובן החשבונאות של העסק, וכלה בממשק עם התחום המוסדי, משפטי וכדו'. שירות זה מלווה בניהול תזרים המזומנים תדיר, קבלת החלטות כלכליות מיטביות עם העסק במועד התהוותן, מעקב אחר הוצאות, ניתוח תוצאות הפעילות באופן תדיר, עם בחינות יחסי התפוקות ועוד. רק כך העסק יכול לצמוח ולהתפתח אסטרטגית בהתאם לתוכניות הבעלים.

  צרו קשר לייעוץ ופרטים
 • מסגרות אשראי - ניהול החוב, ליווי בגיוס אשראי

  חלק ממחזור פעילות העסק, הינה ניהול החוב, עבודה במסגרות אשראי, גיוסי הלוואות פרעון וכו'. על אף שהמדובר בחלק בלתי נפרד מפעילות העסק, רבים מהעסקים פועלים שלא במסגרות המתאימות לעסק, ומשכך, נכנסים לסחרור פיננסי... מסגרות אשראי, ניכיונות שיקים, הלוואות וכו. במתן השירות אנו בוחנים את כל מסגרות האשראי בהן פועל העסק, את החוב שהוא מנהל, התזרים השוטף המיועד לכסות את תזרים המימון, לאחר בנית המסגרת המתאימה לפעילות העסק, אנו ניגשים לגופים הבנאים במטרה להסדיר את כל מסגרות האשראי בהן פועל העסק. רק כך, העסק יכול להפסיק לרדוף אחר תזרים המימון ולהתחיל להתעסק בפעילות.

  צרו קשר לייעוץ ופרטים
 • ליווי וייעוץ כלכלי לעסקים

  כחלק מהתפתחות העסק, חיזוק וביסוס ההון העצמי, אנו נפגשים עם מצבים בהם נדרש להכריע ולקבל החלטה אחת מני מספר אפשרויות, מהי הטובה הכלכלית הנכונה לעסק. קבלת החלטה שכזו, חייבת בתוכנית עסקית מפורטת, מגובה יחד עם נתונים כלכלים, ותקציב עבודה. רק אח"כ ניגשים לביצוע, עוקבים אחר התוכנית אל מול הביצוע ומנטרים סטיות בזמן אמת. רק כך העסק יכול לעמוד ביעדיו השנתיים ואף לפרוץ קדימה. 

  צרו קשר לייעוץ ופרטים
 • הלוואות בערבות המדינה | מענקים ממשלתיים

  בקשות הלוואות בערבות המדינה תוך בניית תוכנית עיסקית ,מענקים של רשות החדשנות,הכנת והגשת מכרזים.

  בחינת לקיחת הלוואה מגופי מימון חיצוניים וכו... 

  צרו קשר לייעוץ ופרטים

רוצים שאחזור אליכם?